Obedové menu + Rozvoz

Napíšte nám

Hrať ruletu online na Slovensku

Ruleta je jednou z prvých vecí, ktoré človeku napadnú, keď počuje rozhovor o hazardných hrách. Táto osvietená a zábavná hra vždy lákala hráčov do kamenných a v poslednej dobe aj do online kasín. Napriek obrovskej popularite rulety je stále dosť ľudí, ktorí nevedia, ako hrať ruletu online, a my sme tu, aby sme im pomohli!

Na tejto stránke nájdete všetky potrebné informácie vrátane histórie rulety, pravidiel, tipov a trikov pre začiatočníkov, ako aj dlhý zoznam bezplatných ruletových hier, ktoré si slovenskí hráči môžu zahrať pre zábavu. Po dokončení bezplatného školenia si pozrite zoznam online kasín, ktorý pre vás náš tím starostlivo pripravil.

Je ťažké presne určiť, kedy ruleta vznikla, ale existuje aspoň niekoľko rôznych teórií o jej vzniku, z ktorých každá nejakým spôsobom súvisí s bratmi. Oficiálna teória tvrdí, že ruletu vynašiel francúzsky vedec Blaise Pascal, ktorý sa v roku 1655 utiahol do kláštora. Iní tvrdia, že to boli dominikánski mnísi, ktorí vytvorili prvú ruletu na základe starobylej tibetskej hry. Iní bádatelia však tvrdia, že ruletu vytvoril náhodný mních, ktorého unavil monotónny život v kláštore a rozhodol sa ho trochu spríjemniť.

Každopádne, prvá skutočná ruleta sa hrala vo francúzskych kasínach a slovo "ruleta" znamená "malé koleso", čo poukazuje na francúzske korene tejto hry Po tom, ako sa hra stala populárnou vo Francúzsku, sa čoskoro rozšírila do Spojeného kráľovstva, na Slovensko a do ostatných krajín sveta, takže dnes je táto Hazardné hry majú fanúšikov po celom svete a klasické aj online varianty sú rovnako populárne.

Online kasína už nie sú len hracie automaty. Aby ste sa čo najviac priblížili skutočnej ponuke kasína, môžete si zahrať aj ďalšie obľúbené kasínové hry, ako sú kocky, stieracie žreby, blackjack, poker, onla A samozrejme online ruletu.